Aktualności

Najczęściej zadawane pytania: Czym jest cyfrowy system sterowania?

27.07.2021
Cyfrowy system sterowania dostępny jest tylko w jednostkach z linii BLACKLINE BVC. Znajduje się z boku odkurzacza i podłącza się do niego przewód niskiego napięcia i przewód zasilający (230 V). Podobnie jak analogowy system sterowania, wersja cyfrowa ma za zadanie koordynować pracą odkurzacza. To, co go wyróżnia, to zdecydowanie bardziej rozbudowana funkcjonalność i większe możliwości.
Czytaj więcej

Najczęściej zadawane pytania: Czym jest analogowy system sterowania?

30.06.2021
Jednym z najczęściej zadawanych pytań przez naszych klientów jest: czym jest analogowy system sterowania w jednostkach BVC?
Czytaj więcej

Gwarancja BVC

31.05.2021
Jak każde urządzenie i odkurzacz centralny może kiedyś wymagać naprawy. Choć na naszej linii produkcyjnej w Niemczech dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć Państwu jak najbardziej jakościowy produkt, a wszystkie odkurzacze przechodzą skrupulatną kontrolę jakości, czasami usterki mogą wynikać nie z błędów fabrycznych, a nieprawidłowego użytkowania.
Czytaj więcej

Wally Flex – rozciągliwy wąż ssący

21.04.2021
Jest to ciekawa alternatywa dla szufelek automatycznych, tak popularnych wśród użytkowników odkurzaczy centralnych. Główną zaletą Wally Flex jest to, że w przeciwieństwie do szufelek nie potrzebuje żadnych dodatkowych narzędzi pomocniczych jak szczotka, którą najpierw musimy zgarnąć śmieci pod otwór szufelki.
Czytaj więcej

Worki filtrujące do koszy na kurz i brud

31.03.2021
Wiele centralnych odkurzaczy działa na tej zasadzie, że kurz i brud wlatują bezpośrednio do kosza w jednostce, gdzie ten osadza się i zbiera, aż zapełni cały pojemnik. Następną czynnością jest wtedy naturalnie opróżnienie kosza, jednak może się to wiązać z wieloma nieprzyjemnościami.
Czytaj więcej

Vroom alternatywą dla szufelek

24.02.2021
Vroom jest elastycznym wężem ssącym automatycznie zwijanym w kasecie. Występuje w dwóch długościach – 5,5 m oraz 7,3 m. Dzięki swoim stosunkowo niewielkim wymiarom może być zamontowany w wielu różnych miejscach – w szafce w kuchni, w garderobie, w wiatrołapie, ale też pod sufitem w garażu, do sprzątania samochodu.
Czytaj więcej

Instalacja Vaculine

13.07.2020
Nowość w ofercie BVC – instalacja Vaculine, zaprojektowana z myślą o instalacjach centralnego odkurzania. Jest to marka pochodząca z Kanady, doceniona oraz polecana przez wielu instalatorów.
Czytaj więcej

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

10.04.2020
Dużo zdrowia życzy zespół Variovac Polska!
Czytaj więcej

Promocja BVC w magazynie Budujemy Dom

16.03.2020
W skład promocji wchodzi odkurzacz centralny BVC C600 BLACKLINE, wąż ssacy FLEX 9 m, zestaw szczotek Performance od Wessel Werk, rura teleskopowa ze stali szlachetnej, kosz na wąż i akcesoria oraz GRATIS szczotka ClipBrush od Wessel Werk.
Czytaj więcej

Odkurzacze centralne dla domów pasywnych

29.02.2020
Dom pasywny jest to obiekt cechujący się bardzo dobrymi parametrami izolacyjnymi, a także posiadający mnóstwo rozwiązań, których celem jest zmniejszenie zużycia energii w czasie eksploatacji.
Czytaj więcej
+48 61 81 95 000 info|bvc.com.pl| |info|bvc.com.pl