Wally Flex – rozciągliwy wąż ssący

21.04.2021

Normalnym jest, że od czasu do czasu zdarzy się nam coś wysypać czy nabrudzić. Jest to naturalne podczas wykonywania codziennych czynności w kuchni czy w domowym warsztacie.

Dlatego też użytkownikom odkurzaczy centralnych specjaliści Variovac proponują w tych miejscach montaż przeróżnych akcesoriów, które znacznie ułatwią sprzątanie takich niespodzianek.

Jednym z takich dodatków do systemu centralnego odkurzania jest Wally Flex. To urządzenie jest nie tylko elegancko wyglądające, ale też łatwe w użyciu. Jest to kaseta, którą montuje się na ścianie w miejscu, gdzie jest najbardziej potrzebna i praktyczna, z którą połączony jest rozciągliwy wąż ssący gotowy do pracy w każdej chwili. Urządzenie załącza się automatycznie po wyjęciu uchwytu z kasety, a po skończonej pracy i odłożeniu rękojeści na miejsce – automatycznie się wyłącza.

Jest to ciekawa alternatywa dla szufelek automatycznych, tak popularnych wśród użytkowników odkurzaczy centralnych. Główną zaletą Wally Flex jest to, że w przeciwieństwie do szufelek nie potrzebuje żadnych dodatkowych narzędzi pomocniczych jak szczotka, którą najpierw musimy zgarnąć śmieci pod otwór szufelki.

Elastyczny wąż Wally Flex pozwala sprawnie posprzątać w najbliższym otoczeniu urządzenia i sprawia, że codzienne niespodzianki lub wpadki stają się choć trochę przyjemniejsze.

+48 61 81 95 000 info|bvc.com.pl| |info|bvc.com.pl