Vroom alternatywą dla szufelek

24.02.2021

Vroom jest elastycznym wężem ssącym automatycznie zwijanym w kasecie. Występuje w dwóch długościach – 5,5 m oraz 7,3 m. Dzięki swoim stosunkowo niewielkim wymiarom może być zamontowany w wielu różnych miejscach – w szafce w kuchni, w garderobie, w wiatrołapie, ale też pod sufitem w garażu, do sprzątania samochodu.

Wielu klientów decyduje się na jego zakup jako alternatywę dla szufelek automatycznych, gdyż najpierw muszą pójść po szczotkę i zamieść podłogę, by następnie wgarnąć śmieci do szufelki. Vroom natomiast umożliwia natychmiastowe sprzątanie w zasięgu węża ssącego – urządzenie włącza się automatycznie po wyjęciu z kasety.

Możliwe jest również dokupienie dedykowanej rury teleskopowej oraz ssawki o szerokości 15 cm dla jeszcze bardziej wygodnego sprzątania. Dodatkowo rura teleskopowa pozwala na wydłużenie zasięgu węża o 49 cm do aż 77 cm, zwiększając tym samym sprzątaną powierzchnię.

Po skończonej pracy Vroom automatycznie nawija wąż do kasety, co pozwala utrzymać go w czystości i sprawia, że nie zajmuje niepotrzebnego miejsca. Kolejnym atutem jest to, że jest cały czas gotowy do użytku oraz jest zawsze pod ręką. Gwarantuje to jego użytkownikom oszczędność czasu i zbędnego wysiłku.

+48 61 81 95 000 info|bvc.com.pl| |info|bvc.com.pl