System Hide-A-Hose

18.07.2019

Zachowanie czystości powinno być podstawą w każdym domu. Niemniej nie jest to taka prosta sprawa jak mogłoby się wydawać. Mnóstwo osób bagatelizuje sprzątanie i twierdzi, że jest to bardzo łatwa czynność. Niestety prawda jest taka, że sprawia ona ogromną trudność, a już zwłaszcza w momencie, gdy nie dysponuje się nowoczesnym sprzętem. Bez najmniejszych wątpliwości z Hide-A-Hose nie doznają Państwo żadnych większych trudności związanych z odkurzaniem.

 

Jest to innowacyjny system, który umożliwia ukrycie węża w ścianie mającego nawet 15 metrów długości. Dzięki blokadzie węża w gnieździe ssącym możemy szybko i bezproblemowo zablokować wąż, gdy już zostanie wybrana odpowiednia długość, dzięki czemu unikniemy cofania się węża do instalacji. Montaż nie jest trudny i co ważne nie musi przebiegać tylko w sytuacji, gdy dom budowany jest od podstaw lub podczas gruntownego remontu, ale również jest to możliwe w istniejących domach. Warto wspomnieć, że instalacja nie wymaga zamontowania dużej ilości gniazd, co wiąże się ze znacznie krótszym czasem wykonania, a także mniejszym nakładem pracy.

 

Hide-A-Hose to system jaki z pewnością warto mieć. Nie zajmuje on dużo miejsca, ponieważ nawet 15 metrowy wąż jest chowany w rurociągu. Co ważne taka długość pozwala na to, żeby sprzątnąć nawet 200 metrów kwadratowych. Natomiast jego schowanie nie jest niczym trudnym. Wszystko dzieje się automatycznie. Wąż jest zasysany do systemu rur będących wewnątrz ściany. Dzieje się tak za sprawą siły ssącej odkurzacza centralnego, który wytwarza podciśnienie zasysające wąż. Sam wąż jest w poślizgowej otulinie, co zabezpiecza meble i podłogę przed zarysowaniem. Użytkowanie jest w pełni bezpieczne i nie powoduje żadnych szkód. Dlatego też mogą posługiwać się nim nie tylko dorośli, ale również i dzieci, po wcześniejszym instruktażu osób dorosłych.

 

System Hide-A-Hose nabędą Państwo w BVC Polska. Jest to firma mająca ponad 20 lat doświadczenia we wszelkiego typu higienicznych oraz wydajnych rozwiązaniach sprzątających. Trzeba podkreślić, iż BVC EBS Distribution GmbH to producent odkurzaczy centralnych, które opracowuje, produkuje oraz testuje się w Niemczech. Tutaj jakość oraz zadowolenie klienta jest na pierwszym miejscu. Niewątpliwie nabywając system Hide-A-Hose oraz inne produkty BVC zyskają Państwo nie tylko sprzęt wysokiej jakości, ale przede wszystkim skrupulatnie czysty, bezpieczny i higieniczny dom.

+48 61 81 95 000 info|bvc.com.pl| |info|bvc.com.pl